BODY WORK - FORMUJ telo

  

 

KURZ   Š P E C I Á L  


NOVINKA - BODY WORK - FORMUJ SVOJE TELO 


TERMÍN: UTOROK - od 19.00 h.
   
            od  16. 4. 24 - 25. 6. 24

Cena:    11 lekcií za 88 €, lekcia má 50 min. 


Nový kurz "VNIMAJ a FORMUJ SVOJE TELO " - zdravé a efektívne cvičenie pre všetkých. Vhodné aj pre ženy po pôrode, ktoré majú záujem zdravým spôsobom nadobudnúť svoje pred pôrodne telíčko, alebo mať ešte vyformovanejšie a zdravšie. Pre mladé dievčatká, ktoré si potrebujú vyladiť svoju postavičku, ale aj pre ženy v neskoršom veku, ktoré majú záujem si udržať svoje krivky, čo najdlhšie. Kurz zahŕňa rôzne typy cvičenia s náčiním /Bosu, lopta, činky.../ aj bez náčinia. Zoštíhlite si pás, odstránite bolesti chrbta, získate ladné pohyby a držanie tela. Naučíme sa, ako používať ľudské telo, aby bolo ZDRAVÉ, ŠTÍHLE a NEBOLELO. Lektorka vedie kurzy Pilates, Joga, Power joga, Zdravý chrbát, SM systém, vedie kurzy pre tehotné a je skúsený maser. Stačí už len sa rozhodnúť, čo s vaším telíčkom plánujete ďalej a prihlásiť sa.

 Teraz je čas urobiť pre svoju postavu niečo viac než len každodenný výstup na váhu.
Potrebujete odbúrať tuky, spevniť telo a pritom cvičiť správne?
Pre všetkých, ktorí majú chuť sa odreagovať a po pritom si tvarovať postavu snov. Zbavme sa tukových vankúšikov, celulitídy a posilnime si a spevníme všetky svalové partie tela. Peknú postavu získajme s použitím rôzneho náčinia /napr. BOSU, Flaxi bar a iné/.
Špecialne cvičenie práve pre vás. Poradenstvo aj v oblasti výživy a pitného režimu.

 

PRIJÍMÁME  P R I H L Á Š K Y . Jedna cvičebná hodina trvá 50 min.
Nevahajte preto so zaplatením kurzu. Zaplatenim je istota miesta v kurzu.


mobil: /doobeda, inak SMS/        +421 903 17 48 85


Úhrada kurzovného

na účet - SK 3802000000002787093958, VS – termin kurzu, poznamka – typ kurzu a meno a priezvisko. (ďalšie info: tel.  0903/174 885 – 9.00 – 14.00 h.)