ZDRAVÉ CVIČENIE pre zamestnancov

ZDRAVÉ CVIČENIE pre firmy

CVIČTE V NAŠICH ZDRAVOTNÝCH KURZOCH NAMIESTO LIEKOV 

Cvičenia sa uskutoční pod vedením Heleny Petrášovej, ktorá je je terapeut metódy SM systém , absolventka Školy SM systému Mudr. Smíška , lektor Pilates Medical, lektor Školy chrbta, lektor Gravid jogy a Pilates pre tehotné, fitness tréner a masér. 
Všetko robí pre Vaše zdravie. 
  

 

PONÚKAME Vám 10 % zľavu pre Vašich zamestnancov na naše aktivity.
Sedia Vaši zamestnanci viac ako 6 hodín za počítačom denne? 
Máte zamestnancov, ktorí sú často práce neschopní z dôvodu bolestí pohybového aparátu - bolestí chrbtice, kĺbov, svalov, či šliach? 
Alebo im chcete dopriať regeneráciu ?

Máme pre vás ľahké riešenie, ktoré môžete využiť v rámci sociálneho programu pre vašich zamestnancov. Ponúkame pre zamestnancov vašej spoločnosti možnosť cvičiť v našom fitnescentre, v rámci vašich zamestnaneckých benefitov za zvýhodnené ceny. 

Naše fitnescentrum je špeciálne určené pre ženy a deti. 
Zdravotná cvičenia sú určená aj pre mužov.


• Cvičenie ZDRAVÝ CHRBÁT 

Bolesti chrbta, nesprávne postavenie chrbtice, ploché nohy a iné

Využite ponuku na pravidelné  50 minútové cvičenie vo V-FIT na odstránenie bolestí chrbta a prevencia

Zdravotné cvičenie si kladie za cieľ dosiahnuť svalovú rovnováhu, dobrú koordináciu a silu, ktoré sú základom správnych pohybových i dychových návykov a prevencie predčasného opotrebovaniu pohybového aparátu (chrbtice, kĺbov, väzov i svalov). Obsahuje posilňovanie, naťahovacie, uvoľňovacie a tvarovacie cvičena. Ku cvičeniu sa používa okrem cvikov s vlastným telom aj cviky na rehabilitačných loptách, s overbally, loptičkami, Bosu alebo odporovej gumy (Thera band).

• JOGA ako LIEK pre všetkých aj pre mužov 

Joga je prevencia i riešenie už existujúcich bolestí chrbta. Posilňuje nielen ochabnuté časti svalstvo chrbta, ale aj brucha a panvy, ktoré pomáhajú chrbtici niesť záťaž. Kurz zameraný na správne nastavenie chrbtice v jednotlivých pohyboch a na bezpečné prevedenie pozícií. Lekcie sú vedené v pomalšom tempe a s jednoduchšími pozíciami.
Cvičte Jogu namiesto liekov.   
                                   
                         
         
 

• Zdravý chrbát a PILATES pre Začiatočníkov aj pre mužov 

Kurz pre zdravie telaproti bolesti svalového aparátu a spevnenie svalstva najmä pre začiatočníkov, alebo aj pre tých, ktorí potrebujú ešte doplnok k inému kurzu. Kurz zameraný na správne nastavenie chrbtice v jednotlivých pohyboch a na bezpečné prevedenie pozícií. Lekcie sú vedené v pomalšom tempe a s jednoduchšími pozíciami.
Cvičte Pilates namiesto liekov.  
                    

 

•  SM systém pre Začiatočníkov aj pre mužov

Máte sedavé zamestnanie, zlé držanie tela, bolí vás v oblasti krížov, máte iné bolesti ? Trpíte skoliózou chrbtice, ochoreniami pohybového aparátu? Hrozí Vám operácia chrbtice ? SM systém: (Stabilizácia a Mobilizácia chrbtice) je jednou z najúčinnejších metód ako predísť či sa zbaviť bolestí chrbta. Kliknite si na Mudr. Smíšek R., autor metódy a dozviete sa viac.

Kurz zameraný na správne nastavenie chrbtice v jednotlivých pohyboch a na bezpečné prevedenie pozícií. Lekcie sú vedené v pomalšom tempe a s jednoduchšími pozíciami.

 

REHABILITAČNÉ CVIČENIE AJ pre TELESNE HENDIKEPOVANÝCH

Liečebná telesná výchova výrazne prispieva k zlepšeniu fyzickej sily. 

(pomôcky: Pilates valec, Fit lopta, overbal, Flexi bar, BOSU, chodníček na nácvik motoriky …). 
CENNÍK
- poskytneme 10 % zľavu pri minimálne skupinke 7 klientoch
- cena kurzu pri 10 lekciách je 75 eur - spracujeme na mieru cvičenie podľa vašich podmienok a požiadaviek, podľa počtu klientov 

V prípade záujmu nám prosím napíšte Vaše požiadavky a nezáväznú objednávku na  vfit.petrzalka@gmail.comV prípade otázok nás kontaktujte na tel.čísle 0903 174 885  volať do 14 h. inak e-mail

 


T
eším sa na spoluprácu.

Viac tu: http://www.v-fit.sk/